Tatuazhe te cmendura, ne lidhje me webin :)

by er10n

Tatuazhe

tatuazhe

Nuk besoj se mund të ketë vlera artistike një artikull i tillë 🙂 por tregon më së miri çmendurinë dhe pasionin e njerëzve për teknologjinë. Huffington Post në një artikull të tyrin ka krijuar një koleksion të këtyre tatuazheve, duke kaluar nga kodi html, tek Mac dhe gjithashtu pa harruar Bill Gates.

Çfarë mendoni do ishit në gjendje të bënit një tatuazh të tillë?

{ 3 comments… read them below or add one }

Valmir January 2, 2010 at 10:21 pm

Interesante 🙂 per vete nuk besoj qe do e kisha bere nje lloj tatuazhi ne lidhje me teknologjine, po ta beja nje te tille besoj qe ai i pari do ishte me i miri :):):) haha

Reply

Rigonc January 3, 2010 at 9:10 am

Artikull me te vertete interesante, faleminderit qe na i sjellni keto info 😛

Reply

Mandi January 4, 2010 at 2:00 pm

Shume Geeky 🙂
.-= Mandi´s last blog ..Ranku.Im, Nje Projekt Interesant =-.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: