Shkarko “Avira Antivir Premium Genuine License”, falas per 6 muaj

by er10n

avira-antivir-premium-2009Nga te gjithe programet e antiviruseve te disponueshem, Avira eshte nje nder me te besuarit. Avira AntiVir Premium ofron nje mbrojtje nga viruset, worms, trojans, rootkits, phishings, adware, spyware, bots nga shkarkimet “drive-by”. Ka nje statistike dhe review nder me te mirat dhe gjithashtu edhe axhiornime te ndryshme ditore.

Avira AntiVir Premium zgjeron me teper mbrojtjen ne krahasim nga Avira AntiVir Personal . Free Antivirus me nje sasi me te konsiderueshme sigurie dhe funksione me te zgjeruara.

Nese deshironi, ju mund te keni ne dispozicion nje Premium suite Genuine License Key nen emrin tuaj falas. Ju duhet vetem te ndiqni hapat e meposhtme per ta shkarkuar falas:

1. Vizitoni faqe e Ofertes se Avira-s. Eshte ne gjermanisht por mos u shqetesoni.

2. Plotesoni detajet si ne imazhin e meposhtem

avira-antivir-premium-download

3. Pasi te dergoni detajet tuaja, do ju dergohet nje email i cili ka te bashkangjitur – License Key tuaj, shkarkoni (HBEDV.KEY) ne kompjuter.

Gjate instalimit te antivirusit do ju kerkohet te importoni licensen a produktit tuaj te Avira.Nese e keni te instaluar me pare Antivira-n, duhet ta c’instaloni pastaj te filloni proceduren nga fillimi.

Tani keni licensen tuaj te vlefshme per 181 dite, afersisht 6 muaj.

{ 8 comments… read them below or add one }

gjergji March 14, 2009 at 5:16 am

Ide fantastike u dashka mare se ngela duke marre troian nga keygen-et e antiviruseve kjo qenka nje menyre shume e mire dhe e ligjshme 🙂

Reply

geri April 17, 2009 at 2:03 pm

jeni te papare

Reply

tiranacalling June 25, 2009 at 4:43 pm

Shume flm djema.

Ne fakt une tani po instaloj versionin free te Avg-se. Dini gje, ja vlen?

Reply

Einar June 25, 2009 at 11:22 pm

@tiranacalling , personalisht hoqa Norton dhe instalova Avira free edition, por edhe Avg eshte i mire…

Reply

bleron November 9, 2009 at 11:10 am

jeni te papare ju flm

Reply

mend December 16, 2009 at 5:21 pm

shum thnxx .
pata met pa asnjo.

Reply

loni May 22, 2012 at 9:29 am

flm

Reply

bami April 15, 2013 at 12:48 pm

flm

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: