Norton antivirus 2009, falas per nje periudhe 9 mujore!

by Denisi

Norton Antivirus 2009

Norton Antivirus 2009

Norton antivirus 2009 është një nga antiviruset më të mirë momentalisht në treg, gjithashtu është një nga antiviruset më të fuqishëm.

Kjo që do ju sjell sot është një ofertë 9 mujore. Mjafton të shkarkoni versionin OEMNorton Antivirus 2009 për 6 dhe 3 muaj, në këtë mënyrë do merrni një total prej 9 muajsh të këtij antivirusi falas. (Versionet OEM nuk kërkojnë për nr liçense për tu aktivizuar)

Ajo që duhet të bëni është “Të shkarkoni dhe të instaloni versionet mëposhtë!”

Shkarkoni versionin OEM 180 ditor të Norton Antivirus 2009
Shkarkoni versionin OEM 90 ditor të Norton Antivirus 2009

Ps: Që të përfitoni periudhën 9 mujore, duhet të ç’instaloni dhe të instaloni versionin tjetër të OEM, dmth para se të skadojë versioni 180 ditor ju duhet ta hiqni dhe të instaloni atë 90 ditor!

Norton Antivirus

Norton Antivirus

{ 7 comments… read them below or add one }

Guximi March 24, 2010 at 10:44 pm

Pershendetje!
Ç’instalimi i OEM 180 ditor
Me pastaj instalimi i OEM 90 ditor nuk po behet 9 muaj po o mbet 90 dit :S:S

Reply

Einar March 28, 2010 at 2:15 am

Guximi, pershendetje!!!

Me duket se nuk e ke kuptuar ate qe ka thene Denisi… Per te arritur periudhen 9 mujore, ti duhet te instalosh psh ate 180 ditor dhe kur te arrije tek dita 179 e ç’instalon, dhe pastaj instalon ate 90 ditor…

Ne kete menyre shuma e 2 versioneve OEM behet 9 muaj…

Shpresoj te jete e nevojshme dhe ne kete menyre! 🙂

Reply

Guximi March 28, 2010 at 1:23 pm

flm amigo

Reply

xy April 4, 2010 at 10:15 am

Pershendetje!
une momentalisht ne kompjuterin tim kam Avg 8.5.437
A do t`ia vlente qe ta hiqja (c`instaloja) dhe te vendosja Norton..?
Faleminderit!

Reply

Einar April 4, 2010 at 1:08 pm

xy, faleminderit per komentin!

Personalisht, per momentin, po perdor Kaspersky ne Windows! Problemi me antiviruset me sa kam kuptuar ka te beje me shume me nje zgjedhje personale, provon disa nga to dhe qendron pastaj me ate me te cilin gjendesh me mire…

Avantazhi i AVG eshte se eshte falas, ndoshta nuk ndalon çdo gje, por ama ka aftesine te sinjalizoje çdo gje!

Kur e kam perdorur vete me dukej me i lehte se Norton, pra Norton eshte me pagese dhe versioni mesiper eshte OEM Original Equipment Manufacturer, pa kuti dhe pa manual, thjesht antivirusi (full), dhe merr nje pjese te konsiderueshme te resurseve te kompjuterit, me pak fjale e ngarkon goxha cpu!

Per tu rikthyer tek pyetja! Une e kam perdorur AVG me vite dhe nuk kam patur probleme. Mendoj se jam shume i kujdesshem ne kohen dhe zakonet e lundrimit ne internet. Pra nese mendon se po ecen mire, je lundrues i kujdesshem dhe nuk ke probleme, mos e nderro! Nese mendon se AVG nuk po e ben punen e duhur atehere nderroje…

Pershendetje!

Reply

loni November 29, 2011 at 12:28 pm

a funcsionon ky per windows 7 ?

Reply

Einar November 29, 2011 at 1:49 pm

Loni kjo eshte teme e vjeter e 2010 sdq provoje njehere me sa di une duhet te funksionoje edhe me Windows 7.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: