Kaspersky Internet Security 2010, Falas per 6 muaj

by er10n

KIS 2010

KIS 2010

Sot do ju ofrojmë një mundësi tjetër për të marrë një produkt key për Kaspersky Internet Security 2010 i vlefshëm për 6 muaj.

Fillimisht duhet të vizitoni faqen e ofertës, të vendosni adresën tuaj të email-it aty ku thotë

E-postadress

dhe më poshtë emrin tuaj aty ku thote

Namn

Pastaj duhet të plotësoni captcha-n apo kodin kundra spamit.

Duke qënë se bëhet fjalë për një ofertë nga një faqe Nordike atëhere kjo faqe mund tju vijë në ndihmë për të gjetur shkronjat që duhen vendosur.

Dhe hapi i fundit të klikoni butonin

Skicka

Tani një faqe e re do ju hapet ku tregohet një mesazh si në imazhin më poshtë.

Kaspersky Internet Security 2010

Kaspersky Internet Security 2010

Nëse do shikoni me kujdes aty thote që produkt key është i vlefshëm për Kaspersky Internet Security 2009, por e bukura është se funksionon edhe me 2010 :), pa ju kërkuar asnjë gjë tjetër.

{ 2 comments… read them below or add one }

Rexhep Xhaja November 3, 2009 at 5:11 pm

Dua falas antivirus per 6 muaj

Reply

Einar November 3, 2009 at 5:24 pm

Rexhep pershendetje, me sa duket oferta ne fjale ka mbaruar pasi e provova edhe une dhe tani nuk eshte e mundur te marresh serialin e Kaspersky…

Ne ditet ne vijim do mundohemi tju sjellim ndonje oferte tjeter.

Faleminderit per mirekuptimin.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: