Deshironi nje ftese per Google+? Lini nje koment!

by Einar

Post image for Deshironi nje ftese per Google+? Lini nje koment!

Nëse dëshironi një ftesë për Google+ mund të lini një koment më poshtë tek ky artikull dhe do ju dërgoj një ftesë!

Me sa duket për momentin nuk ka asnjë limit për ftesat, në momentin që ju hapni llogarinë tuaj keni mundësi të ftoni sa kontakte të dëshironi. Të paktën me sa duket G e kuptoi gabimin që bëri me projektin e mëparshëm Google Wave dhe tani po tregohet më e kujdesshme duke i lënë të futen përdoruesit!

Në këtë fazë Trial Google nuk lejon që të regjistrohen përdorues nën moshën 18 vjeç për të provuar Google+ ndërsa për ata nën moshën 13 vjeç nuk ka plane definitive as për të ardhmen.

Ps: Pasi të hapni llogarinë, personin që ju fton mund ta bllokoni (nëse nuk e njihni) duke qënë se pak a shumë llogjika e Google+ është ajo e Facebook dhe njerëzit do fillojnë ta përdorin njësoj, ndaj kësaj radhe mundohuni të ruani sadopak privatësinë.

Përditësim: Me sa duket nuk është më e nevojshme për ftesë provoni këtë linkun Google+. Sdq nëse akoma ju thotë që është në fazë të limituar dhe nuk arrini të futeni lini emailin që të ju dërgoj 1 ftesë.

{ 51 comments… read them below or add one }

Shqiperia June 30, 2011 at 6:59 am

🙂 Rrofsh Einar.

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:19 pm

Mandi me ka shtuar tek G+, kshuqe ftesa ka funksionuar 🙂

Reply

Ted June 30, 2011 at 8:23 am

Mund te kem nje ftese per Google+?!

E-mail: redaktuar

Flm 😀

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:21 pm

U dergua!

Reply

Dardan June 30, 2011 at 8:51 am

ma dergo mua nje, sepse me thot se eshte e limituar

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:22 pm

U dergua… 🙂

Reply

Dardan June 30, 2011 at 2:04 pm

Faleminderit, Einar . 🙂

elian June 30, 2011 at 8:55 am

+mua 🙂

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:22 pm

elian e dergova… 🙂

Reply

Luan June 30, 2011 at 9:01 am

komenti u la 🙂

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:23 pm

ftesa u dergua 🙂

Reply

Granit June 30, 2011 at 10:18 am

Me dergo dhe mua nje ftese ne e-mail qe perdora kur komentova 🙂

Faleminderit

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:23 pm

😉 Granit duhet te kete ardhur…

Reply

Valmir June 30, 2011 at 12:07 pm

A mund te me dergosh nje ftese ne kete e-mail? Apo e kan bllokuar?

Reply

Valmir June 30, 2011 at 1:10 pm

Sapo e morra nje, por e paskan bllokuar dhe nuk mund te hyj. Pres te provoj me vone.

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:24 pm

Si po te duket G+? 🙂

Admirim June 30, 2011 at 12:09 pm

Do te doja nje ftese, ju lutem. Faleminderit paraprakisht…

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:25 pm

Asgje Admirim, ta dergova…

Reply

Valmir June 30, 2011 at 1:15 pm

Ja tash beri shume mire, Faleminderit per ftesen, tani jam pjese e Google+..

Reply

Einar June 30, 2011 at 1:25 pm

Asgje Valmir! 🙂

Reply

Ted June 30, 2011 at 1:25 pm

O cuno, se jam 15 vjec une dhe me tha qe nuk mund te behesha pjese, hapa nje gmail dhe e vuna 20 vjec, a mundesh te ma cosh dhe njehere tek:

emaili i redaktuar

Flm dhe blog shume i bukur, do te bej subscribe RSS qe te jem ne dijeni per cdo post!

Reply

albania June 30, 2011 at 1:28 pm

edhe mua 1

Reply

Ted June 30, 2011 at 1:47 pm

Lesh, s’boheshka me.

Shtypa tek butoni i kuq, pastaj doli ajo keep me posted! :S

Reply

Bleron June 30, 2011 at 4:38 pm

Ma dergo edhe mua një ftes…

Reply

Kristi June 30, 2011 at 5:10 pm

Do deshiroja dhe une nje ftese..?

Reply

Rubin June 30, 2011 at 8:43 pm

Einar dua edhe un ftese!!!

Reply

armend June 30, 2011 at 11:06 pm

edhe mua …flm

Reply

E. July 1, 2011 at 12:21 am

Edhe une edhe une :):)

Pershendetje Einar dhe faleminderit per blogun dhe per ftesat!

Reply

BleronSalihi July 1, 2011 at 1:02 am

Faleminderit shume

Reply

Einar July 1, 2011 at 1:10 am

Vura re qe disa e kishin aktivizuar mepare! Sdq une ju nisa dhe nga 1 per te qene te sigurte. 🙂

Reply

jon_90 July 2, 2011 at 5:50 am

ma co 1 ftese po munde

Reply

Einar July 5, 2011 at 6:20 pm

jon_90, ta nisa nje tek adresa qe ke vendosur! Por ka ca dite qe Google e ka bllokuar anetaresimin e ri tek G+! Te shpresojme qe po pergatitet te hape dyert per te gjithe.

Reply

necky1st July 2, 2011 at 12:13 pm

Einar edhe pse kam mar ftese nga Valmiri te faleminderoj per punen qe po bene 😉

Reply

Besnik July 5, 2011 at 5:11 pm

Bën a po jo edhe mua të ma dërgoni një ftesë,kërkova edhe dje por nuk mora përgjigje,shpresoj se do të përgjigjeni sot

Reply

Einar July 5, 2011 at 6:16 pm

Besnik, pershendetje!

Google+ per momentin duket se e ka bllokuar anetaresimin e ri, perveç kesaj tani kerkon qe te kesh llogari ne gmail qe te anetaresohesh! Me pak fjale po pranon me pare perdoruesit qe kane gmail… Une ta dergoj nje ftese dhe tek ai email qe ke derguar ti, dhe duhet te vije ne teori por per tu loguar duhet te perdoresh adrese gmaili (dhe nuk eshte e sigurte qe do te te lejoje te futesh direkt, ndoshta do te te thote te presesh).

Reply

Besnik July 9, 2011 at 4:12 pm

Falemnderit për ftesën Einar

Bujar July 5, 2011 at 9:56 pm

Bën një ftesë edhe për mua

Reply

Einar July 8, 2011 at 11:18 pm

E kam derguar..

Reply

Bujar July 9, 2011 at 1:56 pm

falemnderit për ftesën

ashehu July 7, 2011 at 9:54 am

mund te me dergoni nje ftese

Reply

Einar July 8, 2011 at 11:41 pm

Te kam nisur nje ftese…

Reply

Mesudi July 13, 2011 at 11:27 pm

nese mundet nje ftese edhe kendej, flm.

Reply

Dardan July 23, 2011 at 12:50 pm

Me dergon edhe mua nje nese ke mundesi. Kaloni mir.

Reply

Feel Albania July 24, 2011 at 7:43 am

Doja te krijoja nje akaunt per te pare se si ecen nese eshte e mundur !

Reply

Elda July 25, 2011 at 11:49 am

Pershendetje,
A mund te kem dhe une nje ftese?

Reply

Xhulio July 26, 2011 at 12:49 pm

Mund te me coni edhe mua nje ftese ne Google+ sps mesa kam pa video duket interesant si projekt, do kisha deshire ta provoja vete….. Ju Faleminderit per mirekuptimin 🙂

Reply

fahri August 4, 2011 at 5:54 pm

Pershendetje ,ka mbetur edhe ndonje ftese per mua .
Ju faleminderit

Reply

fahri August 10, 2011 at 4:24 pm

Ju faleminderit per ftesen

Reply

Einar August 10, 2011 at 11:01 pm

🙂 Ska gje fahri!

f.j. August 4, 2011 at 8:40 pm

mundesisht te me dergoni nje ftese……..

Reply

toni September 11, 2011 at 11:51 pm

mundsisht 1ftes per google+

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: