Shkarko falas

Post image for Vendi më i mirë për të shkarkuar muzikë (ligjërisht)

Dëshironi të pasuroni librarinë tuaj muzikore? Kjo faqe ju ofron një sasi të konsiderueshme këngësh falas të cilat mund ti shkarkoni në mënyrë ligjore [lexo më shumë…]

Post image for Si te shkarkoni muzike falas nga Mixcloud

Çfarë është Mixcloud?

Tek faqja e tyre mund të lexoni përshkrimin që ata i bëjnë vetes së tyre.

Mixcloud ndihmon lidhjen e radios (përmbajtjes qe transmetohet në Radio) me dëgjuesit në mënyrë më efikase. Mixcloud ka ri-menduar konceptin e radios duke bashkuar pikat midis përmbajtjeve që transmetohen në radio, podcast-ve dhe mikse-ve të DJ të ndryshëm. Ne i referohemi atyre si Cloudcasts – nënkuptonon audio që janë të ruajtura në “re” dhe që janë në dispozicion për tu transmetuar sa herë të keni nevojë.

[lexo më shumë…]

Post image for StoryFun – Nje projekt interesant nga Ardit Bajraktari

Ardit Bajraktari është krijuesi i aplikacionit StoryFun (Në Anglisht, duke qenë se i drejtohet tregut të gjerë botëror). Momentalisht ai është i punësuar full time tek yammer por gjate kohës së lirë, duke ndjekur pasionin e tij, ka krijuar aplikacionin në fjalë [lexo më shumë…]

Adobe reader, gjigandi qe fle

Ka një arsye se pse nuk quhet “Adobe PDF reader” por “Acrobat reader” apo “Adobe reader”, është një sistem kompleks. Leximi i PDF-ve është një nga funksionet e shumtë të tij

Lexo artikullin e plotë →

Liste me Wallpapers per Ubuntu!

Për të gjithë adhuruesit e Ubuntu-s kemi mbledhur disa sfonde interesante! Pamja në default e Ubuntu pas pak kohe kthehet në monotone! Nëse ju pëlqen ndonjë Wallpaper nga lista e postuar, mund ta shkarkoni dhe ta përdorni. Kam zgjedhur ato që më pëlqyen më shumë

Lexo artikullin e plotë →

Norton antivirus 2009, falas per nje periudhe 9 mujore!

Norton antivirus 2009 është një nga antiviruset më të mirë momentalisht në treg, gjithashtu është një nga antiviruset më të fuqishëm. Kjo që do ju sjell sot është një ofertë 9 mujore

Lexo artikullin e plotë →

Degjoni dhe shkarkoni mp3 nga desktopi juaj

Super MP3 Download është një program i mrekullueshëm (për windows) i cili ju lejon të bëni atë që dëshironi më shumë. Të shkarkoni MP3 falas. Mund të gjeni TOP 100 hitet këtu

Lexo artikullin e plotë →

Muzike miks

Thumbnail image for Muzike miks

1) Uproot Andy – Diesel Umusic Radio Këtu keni një miks 1 orë të gjatë, bërë nga Andy Gillis për radion londineze Diesel U: Music Radio. Soca, Dancehall, Merengue, Bullerengue, Coupe Decale, Zouglou, Funana, Punta, Dubstep, janë rrymat përbërëse të këtij miksi

Lexo artikullin e plotë →

Kaspersky Internet Security 2010, Falas per 6 muaj

Sot do ju ofrojmë një mundësi tjetër për të marrë një produkt key për Kaspersky Internet Security 2010 i vlefshëm për 6 muaj

Lexo artikullin e plotë →

KMPlayer nje alternative tjeter, Falas

Ekzistojnë me mijëra programe, “Media Players”, të cilët ju ofrojnë mundësinë për të parë video në kompjuterin tuaj. Nga ky numër i madh programesh kam zgjedhur një të cilin përdor personalisht dhe mendoj që është më i mirë se të tjerët

Lexo artikullin e plotë →